Amaç

Muzaffer Tekin’e ait kişisel web bloğudur.

Bu blog, kendisiyle ilgili gerçeklerin ve gözaltına alınmasıyla başlayan süreçten bugüne kadar olan gelişmelerin kamuoyuna duyurulması amacıyla tarafımdan hazırlanmış olup, sürekli olarak güncellenmektedir.

Kürşat Rüstemoğlu

 

Share
 1. #1 by Recep Kayhan on 4 Mayıs 2011 - 18:47

  Sayin Kürsat Rüstemoglu,
  Babamiz, Muzaffer Tekin icin yaptiginiz bu sayfa gercekten gerekliydi. Yaptiginiz bu emegin ne kadar zor ve zahmetli oldugunu biliyorum.
  Benim icin daha önemlisi sizin ve bizim gibi insanlarin cekinmeden sucsuz babamizin haklarini korumak ve sucsuzlugunu yaymak.
  Size cok cok tesekkürler ediyoruz almanyadan.
  recep kayhan

 2. #2 by FATİH ÇAM on 6 Mayıs 2011 - 21:43

  Kürşat bey,
  çok güzel bir site hazırlamışsınız ellerinize yüreğinize sağlık.Muzaffer Tekin biz piyade subaylarının idolüdür ve öyle kalacaktır.Bu kötü günler elbet bir gün bitecek ve bizler yine onunla oturup güzel sohbetlerimizi yapacagız.Sağolun.

 3. #3 by koray başer on 30 Temmuz 2011 - 02:59

  Kıbrıs fatihi…Ele geçirdiği tepelerle savaşın seyrini Türk’ün lehine çevirmiş,cesaretiyle “canavar”lakabı takılmış,84 mezunları başta birçok subayın idolü olmuş,emekliliğinde mütevazi ve beyefendi kişiliğiyle takdir edilmiş,vatansever,milliyetçi bir kişilik…Senelerdir iki – üç müfterinin itiraflarıyla özgür yaşama hakkı elinden alınmış,en acısı da devletine son derece bağlı bu kahraman devleti yıkmaya çalışmakla suçlanmakta…Allah(cc) sabır versin.Selam ve dua ile değerli büyüğüm…

  • #4 by Muzaffer Tekin on 6 Ağustos 2011 - 13:08

   Vefakar kardeşim;
   Asil babanın asil bir evladı olarak, rahmetli ile yarım kalan muhabbet ve dostluğumuzu seninle yaşatmaktan ve yaşamaktan onur duyuyorum. Sizler gibi ülkesini canından çok seven nesillerin geriden geldiğini görmek, bizlerinde geleceğe büyük bir güven ile bakmamıza, huzur içinde olmamıza neden oluyor.
   Hasret ve sevgiyle gözlerinden öperim…
   Muzaffer Tekin

 4. #5 by Tamer Uman on 9 Ağustos 2011 - 07:22

  Kürşat Kardeşim,geç de olsa siteye yazabiliyorum.Harika düşünülmüş ve tasarlanmış bir eser.Muzaffer Tekin’in değerini anlamak ve anlatmak için fazla söze gerek yok.Zira senin gibi dostları ve sevenleri olması ve asla ondan vazgeçmemeleri ve bu sıkıntılı süreçte karşılıksız yanında ve arkasında olmaları onu anlatmaya yeter diye düşünüyorum.Bu ince düşüncen ve çok değerli emeklerin için sana şükranlarımı sunuyor ve yegane kardeşim için hiç haketmediği hukuksuzlukların artıkık sona ermesini temenni ediyorum.

 5. #6 by konyalı ali on 3 Eylül 2011 - 18:34

  çok kıymetli kardeşim böyle bir site yaparak çok kıymetli muzaffer komutanımızı ve abimizi çağın en ulaşılabilir haber ortamı olaran internernetten daha iyi tanıtım ve sevenlerinin ulaşmasını ve fikirlerini söyleme olanağı sağladığın için cok teşekkürler

 6. #7 by koray başer on 25 Ekim 2011 - 22:29

  Değerli Ağabeyim
  Yıllar geçiyor ve artık zulm için kelimelerin kifayetsiz kaldığı anları yaşıyoruz…Biliyorum ki tutsak edildiğiniz günden beri bunu da bir görev addederek dimdik ve vakur duruşunuzdan taviz vermediniz..Arkanızdan gelenlere mücadele ve yılmama konusunda örnek oldunuz ve olmaya devam ediyorsunuz…Belki farkında olmayanlar vardır ama onlar da olacak vatan size minnettardır…Malumunuz üzere memleket öyle bir hale geldiki Allah(cc) bilen,Kur’an bilen mertleri özler olduk,o mertlerle çekilen dertleri özler olduk,çakallardan usandık,sizler gibi dik başlı kurtları özler olduk…Namaz kılmaktan ayakları şişen bir Peygamberin(S.A.V.) uyumaktan gözleri şişen ümmetiyiz ve biran önce bu gaflet uykusundan uyanmak en büyük dileğimiz…Aramızda olacağınız günleri özlem ve hasretle bekliyor hürmetlerimi sunuyorum…Allah(cc) yar ve yardımcınız olsun…Saygılarımla Koray BAŞER

 7. #8 by AHMET KARACA ( dayısı ) on 16 Ocak 2012 - 19:26

  sevgili kürşat çok sevdiğim yiğenim için böyle bir fedakarlık yapman beni çok duygulandırdı.teşekkür eder gözlerinden öperim

 8. #9 by sezai beşir on 5 Temmuz 2012 - 15:36

  sayın kürşat rüstemoglu;
  böyle bir site hazırlamıs oldugun için teşekürederım çok degerli komtanım muzaffer tekın ı hasretle ve özlemle beklıyoruz başları dik ve vakur ile çıkacakları günü sezai beşir kerim beşir

 9. #10 by karaca on 12 Ağustos 2013 - 00:25

  7 ağustos açık görüş türk ordusunun medarıiftarıyiğenim muzaffer tekin ve arkadaşlarınla gurur duydum.GAZANIZ MUBAREK OLSUN.

 10. #11 by MUSTAFA KEMAL ERGUN on 7 Haziran 2014 - 17:34

  Ben Muzaffer Tekin’i tanıdım. Onurlandım. Türkiye Cumhuriyeti Devletini , din kuralları ile yönetmek isteyen, Türkiye Cumhuriyeti Kuruluş ilkeleri düşmanları, Türk düşmanları , sevgili arkadaşlarımızın, dostlarımızın, ağabeylerimizin, kardeşlerimin yaşamlarını yakmaya çalıştılar. Ancak yakmaya çalıştıkları yaşamlar, AYDINLIK, ÇAĞDAŞ, ONURLU TÜRK YAŞAMININ daha çok, daha hızlı, daha geniş algılanmasını sağladı. Ne Mutlu Türküm Diyene. Saygılarımla

 11. #12 by Osman Akagündüz on 20 Ekim 2014 - 13:42

  Sevgili Kürşat Rüstemoğlu,
  O kadar önemli bir emek vermişsiniz ki ifadesi gerçekten çok zor. Hem emeğinize hem de yüreğinize sağlık diyorum. Benim çok sevdiğim ve her zaman gurur duyduğum Muzaffer Tekin kardeşim ve arkadaşım için yaptığınız bu destek için ben de sizi kutluyor ve saygı ve sevgilerimi sunmak istiyorum. Sağolun, varolun.
  Osman Akagündüz

  • #13 by Kürşat on 20 Ekim 2014 - 14:36

   Teveccühünüz için sağolun efendim. Saygılarımı sunuyorum.. Kürşat Rüstemoğlu

 12. #14 by BÜLENT on 21 Mart 2015 - 18:36

  KÜRŞAT KARDEŞ BABAYA VE EFRADINA ULAŞAMADIM.SAĞLIK DURUMU NASIL MERAKTAYIZ.SARRAF BÜLENT

  • #15 by Kürşat on 21 Mart 2015 - 19:17

   Durumu hiç iyi değil ağabey, her gün maalesef dahada kötüye gidiyor. Dualarınızı eksik etmeyin.

 13. #16 by Recep Kayhan on 2 Nisan 2015 - 00:50

  Hepimizin dik durma günü. Bunu Büyügümüz Muzafferimiz hep böyle isterdi. Basimiz sagolsun.
  Recep & Claudia Kayhan

 14. #17 by Recep Kayhan on 2 Nisan 2015 - 02:00

  “Başarı Kendiniz için ulştiginiz mevki yada elde ettiginiz varliklar degil, Başkalari icin verebileceginiz yada yapabileceklerinizdir”
  Muzaffer Tekin, bunu basardi. Bu millet icin verebileceginin en fazlasini vede yapabileceginin en fazlasini yapti.
  Kendisi icin allahtan rahmet, degerli esi ve kizi icin sabir diliyoruz.
  Hep dik onurlu ve saygili durmamizi tavsiye ederdi.
  Recep & Claudia Kayhan

 15. #18 by levent bilgi on 25 Temmuz 2015 - 09:50

  Merhabalar,
  Allah gani rahmet eylesin toprağı bol olsun.Komutanımızı çok seviyor ve uğradığı haksızlıktan ötürü çok üzüldüğümüz günler oldu.Şimdi merak ediyorum.Bu Kahramanlara bu saygısızlığı reva görenleri Allah havale ediyoruz.
  Ayrıca siyaseten sohbetlerde eş dost muhabbetlerinde oyumuzu başka kime verelim dediklerinde bizde diyoruz ki Gölyerinde su eksik olmaz.Yüzlerce beylik ve 16 devlet kurmuş yüce bir millete lidersizliği dayatmak ve birilerine mahkum olmayı asla kabul edilemez buluyorum.Ayrıca içimde en büyük yaralardan biri olan sahte bir terör örgütüne Türk’ün Türeyiş destanını “Ergenekon” adını vermeyi hala içime sindirebilmiş değilim.Dolayısıyla tarihi Muzaffer cenklerle dolu olan bir milletin genlerinden gelen nesillerder Muzaffer Komutanlar asla bitmez.Mekanın cennet olsun komutanım.

(yayınlanmayacak)